Ми беремо участь

Пошукова форма

Розширене Загальні збори членів ЕСТЕЛО

13 Вересень
2018
27 серпня 2018 року в м.Алмати відбулися розширене Загальні збори членів Євразійського союзу транспортних, експедиторських та логістичних організацій (ЕСТЕЛО) за участю представників державних органів Республіки Казахстан, Національної палати підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут», акціонерного товариства «Об'єднана транспортно-логістична компанія - Євразійський залізничний альянс», мультимодальних транспортно-логістічес кая компанії АТ «KTZ EXPRESS», Китайської комунікаційної транспортної асоціації і транспортних, експедиторських та логістичних організацій Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Литви, Росії та України.

В рамках Загальних зборів членів ЕСТЕЛО відбувся круглий стіл на тему: «Про проблеми і плани розвитку і використання транзитно-транспортної інфраструктури Економічного Пояси Шовкового шляху на сучасному етапі та реалізації програм цифровізації транспорту в державах-членах ЄАЕС».

З вступним словом виступив Альмагамбетов К.Є. - Президент ЕСТЕЛО.

З вітальним словом виступили Токтабаев Т.С. - Віце-Міністр з інвестицій та розвитку РК, Амрін М.А.,- в.о. Керуючого директора, в.о. Директора Департаменту логістики та перевезень НПП РК «Атамекен».

Модератором круглого столу виступив Лавриненко Ю.І.- Віце-президент ЕСТЕЛО, заступник Голови Союзу транспортників Казахстану «Kazlogistics».

На круглому столі були заслухані доповіді:

• «Сполучення Державної програми інфраструктурного розвитку« Нурли Жол» і китайської ініціативи «Один пояс і один шлях»- Башімов С.А., Директор Департаменту розвитку транзиту і транспортної логістики Міністерства з інвестицій та розвитку Республіки Казахстан.

• «Про плани розвитку і використання транзитно-транспортної інфраструктури Економічного пояса Шовкового шляху на сучасному етапі» - Альмагамбетов К.Є., Член Консультативної комітету з транспорту та інфраструктурі при Колегії Євразійської економічної комісії

• «Про реалізацію національної програми розвитку транспортної інфраструктури КНР» - By Цзінюй, директор координувати центру з міжнародного контейнерного поїзду Китайської Комунікаційної Транспортної Асоціації;

• «Перспективи розвитку міжнародного транспортного коридору ТМТМ і транспортної інфраструктури прикаспійських держав» - Кудайбергенов Р.А., Генеральний секретар МА «ТМТМ»

• «Перспективи розвитку інфраструктури транзитного залізничного коридору Китай - Європа через територію Казахстану - Коршунова Л.П., Директор по взаємодії з органами державної влади АТ« ОТЛК-ЕРА »

• «Про взаємодію НПП РК «Атамекен »з державними органами РК і ЄЕК щодо вирішення проблем підприємців транспортно-логістичного комплексу» - Амрін М. А. - В.о. Керуючого директора, Директор Департаменту/Логістики та перевезень НПП Республіки Казахстан «Атамекен»;

Про проблеми і плани розвитку транспортної інфраструктури, транспортних коридорів та реалізації програм ціфротвізаціі транспорту в державах-членах ЄАЕС:

• «Участь Росії в реалізації ініціативи« Один пояс, один шлях»- Казанцев Е.Д., Віце-президент Союзу« СТР»

• «Ключові аспекти нормативно - правового регулювання як фактори, що впливають на зростання транзитних контейнерних перевезень» - Коршунова Л.П., Директор по взаємодії з органами державної влади АТ «ОТЛК-ЕРА»

• «Організаційні та правові аспекти цифровізації в транспортній галузі Російської Федерації» - Бажане С.В., Віце-президент Асоціації «Аре»

• «Про хід цифровізації діяльності в сфері автомобільного транспорту Російської Федерації» - Павлюк П.Ф., Радник Президента Асоціації «АСМАП»

• «Про проблемні питання цифровізації в області автотранспорту в Республіці Білорусь та ЄАЕС» - Солошев А.Я., Заступник генерального директора Асоціації «БАМАП»

• «Про роль державного регулювання і підтримки, використовуючи інструменти цифрової економіки, для мультимодальних перевезень» - Платонов О.І., Президент Асоціації «УКРЗОВНІШТРАНС»

«Про практику доставки міжнародних вантажів автомобільним і залізничним транспортом з торгово-логістичних центрів Китайської Народної Республіки та Республіки Казахстан в напрямку Російської Федерації, Республіки Білорусь та держав - членів Євразійського економічного союзу:

• «Організація міжнародних автомобільних перевезень з Китайської Народної Республіки в Казахстан і інші держави - члени Євразійського економічного союзу транзитом через Казахстан» - Каплан Т.Л., Генеральний секретар Союзу «Казати»

• «Про організацію і проблеми міжнародних автомобільних перевезень з Китаю в Киргизстан і інші держави члени Євразійського економічного союзу» - Жунусов М.А., Виконавчий директор Асоціації «АМАПК»

• «Про діяльність друкованого органу СТК« KAZLOGISTICS»- транспортного журналу «Транс-LOGISTICS Казахстан»- Ісінгаріна Ж.С., Генеральний директор общетранспортного ділового журналу «Транс-LOGISTICS Казахстан».

 
28 серпня 2018 року учасники програми ЕСТЕЛО, представники державних органів Казахстану, Національної палати підприємців Республіки Казахстан «Атамекен», КазАПО, АНЕК, АТ «ОТЛК-ЕРА» - Євразійський залізничний альянс», і транспортних, експедиторських та логістичних організацій Білорусі, Казахстану, Росії та України відвідали ст. Алтинколь, Хоргос, де були ознайомлені з роботою МЦПС «Хоргос» та СЕЗ «Хоргос-Східна Брама».
 
Довідка: Євразійський союз транспортних, експедиторських та логістичних організацій (ЕСТЕЛО). Некомерційна організація Євразійський союз транспортних, експедиторських та логістичних організацій, іменована надалі Союз, є некомерційною організацією, заснованою на участь у ній організацій, що об'єдналися на основі добровільності і загальної зацікавленості в розвитку та захисті інтересів транспортних, експедиторських, логістичних та дорожніх організацій всіх форм власності в країнах діяльності Союзу, які називаються в подальшому «члени Союзу». Член Союзу можуть бути організації країн Євразійського економічного простору та інших країн, об'єднані спільними інтересами, які здійснюють свою діяльність у сфері надання послуг учасниками Союзу, а також організації, що сприяють розвитку транспортної інфраструктури, що визнають Статут Спілки, повністю оплачують внески і беруть участь в діяльності Союза.
 
АССОЦІАЦІЯ «УКРЗОВНІШТРАНС» є учасником з 2012 года.
 
Джерело: Секретаріат АСОЦІАЦІЇ «УКРЗОВНІШТРАНС»