Ми беремо участь
uk

Пошукова форма

Щиро вітаємо всіх співробітників Український союз промисловців і підприємців (УСПП)

15 Лютий
2024

Союз веде свою історію з 15 лютого 1992 року .

Щиро бажаємо вам багато років успішної діяльності, цілеспрямованості до успіху, високої репутації та бездоганної якості.

Нехай у вас завжди буде можливість реалізації грандіозних планів.

Нехай для вас не буде нічого складного та неможливого.

Креативних ідей, відповідальних співробітників, хороших перспектив та удачі.

 

 

 

Український союз промисловців і підприємців є потужним    громадським   об'єднанням, куди увійшли представники великого, середнього та малого бізнесу, традиційні для країни підприємства,   заводи зі столітньою історією та еліта новітніх високих технологій,  експортери та  виробники продукту для внутрішнього ринку.

У складі УСПП - 25 регіональних відділень, 73 філії та 24 представництва39 комісій з різних питань. Щорічно лави організації поповнюються десятками нових членів.

Союз співпрацює більше, ніж з 100 громадськими організаціями та галузевими асоціаціями, які об’єдналися в  Антикризову раду громадських організацій. Розроблена  «Платформа економічного патріотизму» є дієвим комплексним планом з відновлення індустріального, науково-технічного потенціалу країни та виведення показників зростання щорічного ВВП не менше, ніж на 6-8%. Ще один  програмний документ УСПП – стратегія запуску і відродження вітчизняного промислового комплексу «Нова індустріалізація – реальний шанс для України», яка ухвалена рішенням Антикризової ради громадських організацій України та правління УСПП.  Стратегія базується на  нових інноваційних підходах, пропонує  нову систему інтеграції промисловості з наукою і фінансами, яка здатна у відносно короткий період вивести промисловість України на шлях сталого інноваційного розвитку.

 Поруч з УСПП діє Об’єднання організацій роботодавців України.

УСПП докладає зусиль щодо поглиблення діалогу з владою. Підписано Меморандум про партнерство і співробітництво з Кабінетом Міністрів України.

Договірні відносини існують з:

- Державною фіскальною службою;

- Державним агентством водних ресурсів;

- Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження;

- Державною службою зайнятості;

- Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг;

- Громадською радою при Київській міській державній адміністрації тощо.

Президентом УСПП є екс-прем'єр-міністр України та член парламенту  п'яти скликань Анатолій Кінах.  

https://uspp.ua/

#УСПП

Секретаріат АСОЦІАЦІЇ «УКРЗОВНІШТРАНС