Ми беремо участь
uk

Пошукова форма

Відбулося перше засідання антикризового штабу "Укрзалізниці"

22 Вересень
2021

 

17.09.2021 в Міністерстві інфраструктури України відбулося перше засідання Антикризової штабу по відновленню стійкого функціонування АТ "Укрзалізниця".

За підсумками засідання відбувся брифінг, на якому виступили заступник міністра інфраструктури Василь Шкурак, в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишин і член наглядової ради АТ УЗ Сергій Лещенко.

"Ми провели перше установче засідання. Ми розглянули важливе питання щодо діяльності, намітили план роботи на майбутнє. Одним з ключових питань у нас був і питання закупівель" Укрзалізниці ", плани закупівель, проблеми ... Також були розглянуті питання фінансово-господарської діяльності, встановлення показників ефективності діяльності наглядової ради. Ми сьогодні "стартонув" і будемо дуже активно працювати, Міністерство інфраструктури буде очолювати цей процес ", - цитує кореспондент ЦТС заяву Василя Шкуракова.

"На сьогодні програма закупівель УЗ виконана менш ніж на третину і по деяких позиціях закуплено 0 тонн взагалі. Порівнюючи, наприклад, з 10 роками раніше, коли закуповувалося 100 тис. Т рейок в рік, з п'ятьма роками назад, коли закуповували 50 тис. Т рейок на рік, на сьогоднішній день закуплено 129 т. А без рейок важко будувати щось взагалі. Схожа ситуація по стрілочних переводах. Вирішення цієї проблеми лежить не тільки в площині УЗ, нам для цього потрібна допомога наглядової ради, МІУ, Кабміну і Верховної Ради. І за цією допомогою ми сьогодні звернулися ", - додав керівник УЗ Олександр Камишин.

Сергій Лещенко заявив, що не є членом антикризового штабу, але був запрошений на його засідання. Він також зазначив, що ряд питань, що стосуються закупівель, виходять за рамки повноважень УЗ і висловив надію на співпрацю в цьому питанні з Міністерством інфраструктури.

Нагадаємо, що створення Антикризового штабу по відновленню стійкого функціонування АТ "Укрзалізниця" раніше було погоджено Кабміном. Було анонсовано, що перше засідання штабу буде присвячено ситуації з закупівлями критично важливих матеріалів, які необхідні для стабільного функціонування галузі та проведення ремонтів.

Наступне засідання штабу відбудеться через місяць.